Shinigami UO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

5 posters

Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  GM Nathan Tue Nov 08, 2011 12:17 pm

Nathan
jedinej GM char jsem tam ja coz me celkem mrzi
Manio
aretho neloguje ?
Nathan
ne a nereaguje ani na Hamachi kdyz tam je Sad
Manio
to muze byt na pc jeho otec zkusim ho pak popohnat protoze me ted spadl na ramena l2 projekt budu makat na webu a pak se bude spoustet samotnej test
chce to lidi v uo ale ja pak stejne otevru ten server s tou pevnustkou a necham to na hracich jak se s tim poperou
ale to az budu bydlet sam a budu pro to mit podminky
Nathan
ok
Manio
a nebo se na to asi vyprdnu protoze dnes to asi ani nema cenu zacinat s projektem uo lide se vraceji na stare servery , uvidi se Smile mej se pekne ja musim zase jit ve stredu se kouknu dfo uo co a jak
Nathan
co a jak Kroex je Grand Master Valecnik Ardana uz taky nema skoro co trenovat prachy vrazi do svitku na kresleni map
Morial uz potrebuje vyssi zver na taming 90
Manio
to je vsechno o tom ze nechteli pomale skillovani
Nathan
je nastavene pomale tak jak ma byt ale i tak pri intenzivnim treninku PVP jsem stravil 4 dny na healingu padlo asi tak 50K band a zbrani co jsme rozjebali je taky mrda
vse je to o tom kolik kdo tomu venuje Moriel je tu kdykoliv neni v praci ja taky a Kreox kdykoliv neni ve skole protoze je to bavi ikdyz ma to sve mouchy hlavne diky tomu ze jedine GM in game jsem ja Smile takze se vse resi mooooooc pomalu
Manio
jj , no musim uz jit tak se mej a ve stredu se uvidime
Nathan
oki zatim se mej
Dnes

Nathan
Tak jak to s tebou vypada a s UO budes se tam jeste ukazovat nebo nebudes nebo jak? Hraci se ptaji co a jak bude a kdy bude ale sam to proste nedam tak rychle když napíšeš že to necháš být tak holt budu muset fakcit pomalu ale sam
Manio
sehnal sem posilu ja mam ted spoustu starosti a hlavni zabijak casu jsou 12 ktere delam
Manio
zajem o gmkovani by mel CENSORED ID a PWD
Nathan
kolovrat se tu neukazoval tak skoncil dneska stejne jako zbytek neaktivnich uctu...
Mam taky starosti jak udrzet tech par hracu co tu jeste maji chut hrat a tim ze delam vse sam tak to jde dost tezko
Manio
ted sedi vedle me
ma zajem delat gm
zdravi te je to neji
Nathan
zdravim Nejiho jo tomu jsem to nabyzel ale nevedel kdy bude mit cas ale Acc Kolovrat tu byl a dneska skoncil
Manio
jj mel ho tam
chtel si zkusit zahrat
Nathan
měl je to spravne slovo
ale bohuzel jak je psano u registrace 14 dni neni acc od registrace aktivni tak se maze
acc kolovrat tam vysel skoro 2 mesice
tak kecam jen 35 dni
Manio
jo nehral tam
ale chce ti tam delat gmko
nebo si uz nejiho nepamatujes
Nathan
Nejiho si pamatuju jeste dnes ho oslovuji na icqcku Neji-neesan
Manio
neji: hinata-sama vy si me nepamatujes TT_TT
Nathan
vy se nehodi ke konci s tykanim Razz
jo pamatuju si te jen rikam ze uz nemas acc protoze bylo nekativni o 19 dni nez je napsano na strankach u registrace Smile
Manio
neji: omg ja sem dobra cech xDDD este ze su moravak xDDD
neji: jj vim sem to nejak neto s praxi a tak nestihal xD
Nathan
ja myslel ze neji a ty jste nekde od ostravy...
Manio
jsme
Smile
Nathan
tak to jste polaci ne moravaci Razz
Manio
ostavaci soou moravaci -.-""
Nathan
slezane
Manio
ostrava je rozdelena na dve poloviny morava a slezsko
Nathan
hmmm to se k nam na jih moravy nedoneslo pro nas je vsechno od olomouce dal polsko
Manio
Very Happy volove s polskem nas vubec nesrovnavejte
Nathan
vasak chytate na televizich polske stanice a slovenske taky
Manio
j
to jo ale to neznamena ze jsme polaci
Very Happy
polaky nemame radi
psonky
Nathan
takze krome toho ze jste hornici tak jste jeste xenofobni
Manio
hornici jsou pani hornici Smile
Nathan
to ale nemeni nic na tom ze jste xenofobni Pani hornici
jinak co jsi zjistil ohledne Aretha?
Manio
nekomunikuje
takze netucha
Nathan
taky na hamachi nekomunikujes... kdybych te nechytil tady tak ani nevim ze zijes
Manio
ja na hamachi nechodim
takze nemuzu komunikovat
pro komunikaci vyuzivam prostredku jinych
ted vetsinou skype nebo face
Nathan
to je fajn vedet, kdyz jsem te tam shanel...
skypa nemam a na face chodim az jako posledni moznost kontaktu s tebou protoze ani na icq nejsi
Manio
to nemam no nepouzivam icq ani hamachi ted
a rikal jsem ze se o uo budete pak starat vy ja uz zacinam resit l2 projekt
Nathan
tim vy jsi myslel Aretha a me a ja mel za to ze se to prvne dotahne do zdarneho konce jako je ospavneny celi svet a pak se na to vybodnes
Manio
ale ja neplanoval osadit cely svet mel byt trammel
Nathan
ale ani ten Trammel neni ospawneny ani z 20%
ilshenar a malas jsou male svety ty budou hned
a nemame Trammel ale Feluccu Trammel a ten druhej jsou spatny
Manio
jo feluccu ale na felucce bylo ospawneno vse podstatne
a dungy meli byt tak 2 nebo 3

Nathan
nezacinej s tim zase ze meli byt dva nebo tri dungy... hraci se chteji odreagovat a pobavit ne sedet na prdeli v Britainu
Manio
ted na chvilku tu budu s ja neji...
Nathan
chces teda delat GMko ?
Manio-Neji
hele dokud nebude online 20 lidi ma cenu otvirat vic dungu ale pro testery staci tri
jj chcu
ale pockej ted ti neco vysvetlim
Nathan
nechci ti brat iluze 20 lidi tu nebude jen protoze Midkedmia pobrala hrace co odesli z jinych shardu...
Manio
ja ti tam ty hrace dotahnu
Nathan
a testery uz nemame neni co testovat ted uz lze jen vymyslet nove veci s spawnit svet
Manio
z andarky z Imperial Dawnu a rak
tak
pockej ted jen poslouchej
jakmile ti tam dotahnu hrace muzou zacit dobivat mesta pak se budou otevirat dalsi dungy a tak...
ale dokud bude jedno mesto nebo jedna oblast aby hraci nebehaly hned po celem svete
bo to pak neni hra

Nathan
na co je chces dotahnout? nemame co nabydnout protoze jsem na to sam a nejak mi nevystacil cas na realizace novejch veci
Manio
nejprve ospavnit okoli jednoho mesta a pritom otevrit v okoli dungy ktere se muzou chodit ale kdyz otevres hned celej svet ti lidi proste nemaj cenu
a jak mi ted rikal manio ze si lidi budou stavet sva mesta tak proc ne

Nathan
a uz tu jsou maxovi hraci otevrit svet se nam povedlo ve dvou proti ardmadam velkejm asi tak jako ty co hlidaji mesta a to i bez super veci
Jenze jsme se dostaly do faze kdy lidi nechteji dojit ale odejit protoze nemaji co delat

jak si je budou stavet?

Manio
divej pro me a mania neni problem smazat cele mesta a udelat divocinu prestavet celou mapu a tak to je par hodin prace za tyden mas pomazane mesta a udelanou novou zakladni mapu udelame divocinu skaly proste ostrovy zmenime poloostrovy a tak to by nebyl problem klidne...
a pak postavime jedno mesto nebo pevnost kde hraci zacnou...
a pak si budou v par dungach vydelavat nemusi jich hned byt dvacet...
staci 3-5
a pak se budou casem pridavat dalsi
a oni si mezitim postavi mesta
a s kazdym mestem prijdou dva dungy navic

Nathan
jo jenze to nechci ani ja a ani lidi protoze by museli zacit znovu ale to je jak hucet do parezu... Dungu na vsech otevrenych svetech neni vic jak 12 na 3 světy...
Manio
OMG... hodne hracu proste chcou budovat a tak nebavi je uz stara mapa vim o hodne hracich co by zacly radi od znova musis je ale znat...
Nathan
ja si povidam s hracema co u nas hraji a nova mapa tohle dost upravena mapa aby byla nova a kdo chce skutecne novou mapu tak sel na Midkedmii jinak by nemeli kolem 100 hracu dene a to jedou ani ne tyden
Manio
cekal jsi ze na nasem shardu bude hrat vic jak 20 lidi??
dit si rad ze se tam ted plazi tri lidi (Poznámka autora diskuse)- Tohle byla dost podpásovka pro mě... a ano jsem rád že tu ti hráči jsou...
Nathan
ano
Manio
lidi budou vźdy odchazet tam odkud jsou nauceni...
Nathan
a ja jsem za ty tri lidi rad a ti tri lidi by chteli objevovat svet a ne sedet na prdeli v Britainu nebo nekde v okoli
tak to bych asi davno skoncil na DPcku nebo na te Midkedmii
Manio
nic nema to cenu ty si to nenechas vysvetlit oyasumi
Nathan
vis ono to je tak ze lidi budou odchazet protoze je tu aktivni jen jedno GM a to to samo neda...
A toto je hodno dat na forum at se k tomu ti dva tri lidi vyjadri :/

A já to uzavřu slovy Martina Luthera Kinga: I HAVE A DREAM (Měl jsem sen)
GM Nathan
GM Nathan
Forum Admin
Forum Admin

Poèet pøíspìvkù : 180
Join date : 08. 06. 11
Age : 38
Location : Hrobky Prastarých

https://shinigamiuo.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  Moriel Tue Nov 08, 2011 7:42 pm

Tak jestliže měl Manio nějakou vizi ,proč ji nezrealizoval při předělávce mapy před měsícem ?
Proč přestal komunikovat a dál pracovat na mapě?
Nemyslím že kdyby se udělala zase nová mapa že by se něco změnilo.
Já vím jen to že tu dnem i nocí pracuje jedno GM ,kterému je potřeba poděkovat.
Mapa je předělaná.
Povolání hotová = staty na maximum z počátku opravdu odmažou nudny jejich trening
Dungy již taky jsou
Je tu i RP což někomu vadí ,ale není to tak přísné jak na jinde.
Portály do nových světů = nová monstra a možnosti.
Města se dají dobývat = jsou obsazena monstry.
Okolí je taky osazeno.
Předměty pro povolání a brnění hotové . atd.
Podle mě spousta zábavy už teď.
Chce to jen ještě jednoho člověka který by se tomu chtěl věnovat = tak už ho taky máme Smile

Za mě osobně díky za dosavadní práci a se mnou můžeš počítat Smile


Naposledy upravil Moriel dne Thu Nov 10, 2011 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Moriel
Moriel
Veterán
Veterán

Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 09. 09. 11
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  PsychoP Tue Nov 08, 2011 8:17 pm

Zapierdoleny polok, no ni?!

Momentální stav mi vyhovuje... Dobývání některých měst nám zabere mrtě času, co jsem tak koukal na zlé otce a podobné chuťovky.

Začínat potřetí znova s týdenní čekačkou už je opravdu hra o nervy. Pokud má Manio pocit, že SOV může být rádo za tři aktivní lidi, tak by se mohl zamyslet nad tím, za kolik aktivních lidí by mohl být rád, kdyby ten svět zase jednou rozjebal a přestavěl. Za dva? Za jednoho? Tohle není chyba obsahu, tohle je problém propagace. Dva lidi, které jsem sem dotáhl, to ani pořádně nezkusili jen proto, že jeden je na hlavu a druhého ta hlava bolela z izometrické grafiky. Se světem to nemělo nic moc společného.
PsychoP
PsychoP
Pokročilý
Pokročilý

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 10. 11
Age : 35
Location : Brno

http://www.andor.cz

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  Eli Fri Nov 18, 2011 12:53 am

Hanba hanba fuj fuj...
Eli
Eli
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 08. 06. 11
Location : Hrad za hranicí říše

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  Ichigo Sat Nov 19, 2011 7:26 am

Teď bych k tomu dodal něco já osobně:

K pc jsem se pořádně dostal asi 2 dny zpátky a nestačil jsem se divit :
Bez rozumného projednání admin (Nathan , kterého jsem kdysi naverboval do gm týmu ) , vyhodí nejvyšší autoritu serveru (Manio) , i když již tehdy moc dobře věděl , že server přenechám buďto v jeho nebo Arethově režii s tím , že portál spadá pode mě. Kdybych nepřišel s tím , že se může uo znovu postavit na nohy , kdybych nesehnal všechny scripty (které potřebovaly trochu vychytat , avšak ne příliš) , kdybych nesehnal mapu , kterou jsem měl zalohovanou ještě na starém disku a skrátka kdybych nedal do kupy aspoň něco čemu jsem tehdy mohl říkat tým , tak by jste se dnes mohli klouzat jinde.
Od samotného počátku jsem věděl , že na shardu za podmínek , které nebyly pro hráče příliš ideální , nenatlačíme spoustu hráčů , ale přesto jsem to vše spustil. U mě nemohl server fungovat 24\7 a tak se přemístil na notebook od Nathana , to byl ovšem kámen úrazu , protože od té chvíle se přestal držet předem stanovených věcí a začal vše režírovat jinak a ubíral se opačným směrem , bohužel vůbec ne tím lepším.

Na závěr bych rád poděkoval za sestříhanou a doupravenou konverzaci , kterou zde Nathan zveřejnil ( původně pro pobavení , já se tedy zrovna moc nebavil , ale prostým lidem stačí ke štěstí málo) , dále bych rád poděkoval za smazání mého admin účtu a zamezením mi tak přijít do hry a řešit potíže IG , také mě docela překvapilo vyspělé oznámení mé degradace ( nebylo žádné) , prostě jednoho dne chcete lognout a podívat se jak se ve hře válčí , ale bohužel nejde to , co se dá dělat žíly mi to netrhá , aspoň jsem prozřel a uvědomil si , že se nedá věřit ani lidem , které znáte několik let , kudla do zad docela zamrazila.

Nathane , když už jsem ti psal bylo by slušné aspoň odpovědět , proč byly mé účty smazány a ne dělat z toho hned kovbojku na fóru za mými zády.

Spustil jsem nový projekt , v pravém duchu ultimy a ten bude sloužit jen pro pobavení a i když nepojede 24\7 bude mít větší úspěch jako to co si tady teď spatlal z mých základů.

Nechci aby si mě zde někdo dobíral , nebo se bavil na můj účet , ale jak se tak koukám asi to jinak nepůjde , když už to dopadlo takhle.

Se všemi se upřímně loučím a přeji hodně úspěchů. pirat
Ichigo
Ichigo
Expert
Expert

Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 09. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  Moriel Sat Nov 19, 2011 7:41 am

Nikdy není pozdě najít společnou řeč.
Jestli mezi Vámi vzniklo nějaké nedorozumění či neschody ,vždy se to nechá napravit ovšem záleží na obou stranách.
Mě zase mrzí že po spuštění serveru tu na vše zůstal jen Nathan.

Moriel
Moriel
Veterán
Veterán

Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 09. 09. 11
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  Ichigo Sat Nov 19, 2011 7:53 am

Je mi jedno jak na mě budete pohlížet , já pracuju (a ne zrovna málo) , společnou řeč jsem najít chtěl , ale když se mnou nekomunikuje a smaže mi veškeré mé účty mi připadá být dosti nevyzrálé , až dětinské.
Vše co teď na serveru je by jste neměli nebýt mě a to je celá krutá pravda ať si kdo chce říká co chce.
Mám na krku teď ještě dva další projekty nemluvě o mých soukromých zájmech , kdyby měl den aspoň 50 hodin našel bych si určitě čas i na Valhallu , a když už jsem si ten čas konečně našel a s nadšením jsem začal logovat , že se kouknu jak mi to funguje na serveru a jak se o něj Nathan dokázal postarat , zjistím jen to že už vlastně nejsem nic , promiň ale tohle se mi vážně nelíbí , nebudu to tady dále rozvíjet , protože nemám nervy ze železa.

Ichigo
Ichigo
Expert
Expert

Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 09. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  Moriel Sat Nov 19, 2011 8:13 am

Nevidím do pozadí,ale je mi smutno zvláště v době pro Ultimu těžkou Sad
Byl bych rád kdyby se vše v brzké době vyřešilo a tato diskuze byla smazána.
Ostatně na hamachi lze diskutovat neveřejně.
Moriel
Moriel
Veterán
Veterán

Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 09. 09. 11
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  Ichigo Sat Nov 19, 2011 8:18 am

To jsem dělal psal jsem mu na hamachi nebyl jsem to já kdo založil tento nesmyslný topic , aby všem ukázal kdo je tady ten největší ko**t , protože takhle mi to připadá. Zklamalo mě to. A tohle už se nevyřeší (všechno si přivlastnil a přenechal si to Nathan , tak ať si to nechá. Já se budu raději věnovat smysluplnějším věcem.
Morieli ty jsi aspoň rozumný Smile
Ichigo
Ichigo
Expert
Expert

Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 09. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  PsychoP Sat Nov 19, 2011 8:19 am

Ichigo napsal:Na závěr bych rád poděkoval za sestříhanou a doupravenou konverzaci , kterou zde Nathan zveřejnil ( původně pro pobavení , já se tedy zrovna moc nebavil , ale prostým lidem stačí ke štěstí málo) , dále bych rád poděkoval za smazání mého admin účtu a zamezením mi tak přijít do hry a řešit potíže IG , také mě docela překvapilo vyspělé oznámení mé degradace ( nebylo žádné) , prostě jednoho dne chcete lognout a podívat se jak se ve hře válčí , ale bohužel nejde to , co se dá dělat žíly mi to netrhá , aspoň jsem prozřel a uvědomil si , že se nedá věřit ani lidem , které znáte několik let , kudla do zad docela zamrazila.

Nathane , když už jsem ti psal bylo by slušné aspoň odpovědět , proč byly mé účty smazány a ne dělat z toho hned kovbojku na fóru za mými zády.

Upozornění na změnu pravidel. Včetně poznámky "se zpětnou dobou uplatnění."

U registrací se pak dá najít tento text: "V případě, že Váš účet nebude využíván po dobu déle než 45 dní, bude smazán. To platí pro všechny od hráčů po Administrátora. V případě smazání účtu s postavamy bude majetek zabaven a dán do dražby."

Jasně, nikde nenapsal konkrétně, že někoho zbavil funkce, ale... Co se upgradovala verze, nebyl krom něj online žádný jiný GM. I kdyby tam byli nějací noví hráči, tak ani neví, že se o to krom něj stará ještě někdo.

Na to, aby se panstvo uráčilo se taky někdy objevit a dělat na tom, co již jede, místo vymýšlení dalších šíleností navíc, se čekalo měsíc a půl. Pořád mám pocit, že by stačilo se jen ozvat a ten GM účet je zpátky.

Ano, poskytl jsi základy. My za ně děkujeme. Nikdo nestojí o špatnou krev, ale já se Nathanovu rozhodnutí nedivím. Byl na to sám až příliš dlouho a nikdo další nevypadal, že by se uráčil ještě někdy v dohledné době objevit. Viděl jsem touto cestou padnout spoustu projektů a dost z nich bylo větších než tohle.
PsychoP
PsychoP
Pokročilý
Pokročilý

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 10. 11
Age : 35
Location : Brno

http://www.andor.cz

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  Ichigo Sat Nov 19, 2011 8:27 am

PsychoP napsal:
Ichigo napsal:Na závěr bych rád poděkoval za sestříhanou a doupravenou konverzaci , kterou zde Nathan zveřejnil ( původně pro pobavení , já se tedy zrovna moc nebavil , ale prostým lidem stačí ke štěstí málo) , dále bych rád poděkoval za smazání mého admin účtu a zamezením mi tak přijít do hry a řešit potíže IG , také mě docela překvapilo vyspělé oznámení mé degradace ( nebylo žádné) , prostě jednoho dne chcete lognout a podívat se jak se ve hře válčí , ale bohužel nejde to , co se dá dělat žíly mi to netrhá , aspoň jsem prozřel a uvědomil si , že se nedá věřit ani lidem , které znáte několik let , kudla do zad docela zamrazila.

Nathane , když už jsem ti psal bylo by slušné aspoň odpovědět , proč byly mé účty smazány a ne dělat z toho hned kovbojku na fóru za mými zády.

Upozornění na změnu pravidel. Včetně poznámky "se zpětnou dobou uplatnění."

U registrací se pak dá najít tento text: "V případě, že Váš účet nebude využíván po dobu déle než 45 dní, bude smazán. To platí pro všechny od hráčů po Administrátora. V případě smazání účtu s postavamy bude majetek zabaven a dán do dražby."

Jasně, nikde nenapsal konkrétně, že někoho zbavil funkce, ale... Co se upgradovala verze, nebyl krom něj online žádný jiný GM. I kdyby tam byli nějací noví hráči, tak ani neví, že se o to krom něj stará ještě někdo.

Na to, aby se panstvo uráčilo se taky někdy objevit a dělat na tom, co již jede, místo vymýšlení dalších šíleností navíc, se čekalo měsíc a půl. Pořád mám pocit, že by stačilo se jen ozvat a ten GM účet je zpátky.

Ano, poskytl jsi základy. My za ně děkujeme. Nikdo nestojí o špatnou krev, ale já se Nathanovu rozhodnutí nedivím. Byl na to sám až příliš dlouho a nikdo další nevypadal, že by se uráčil ještě někdy v dohledné době objevit. Viděl jsem touto cestou padnout spoustu projektů a dost z nich bylo větších než tohle.

BTW: ty tzv. základy tvoří celý shard , to že Nathan tu a tam přepsal číslo nebo písmenko zvládne i dítě ze základky a nepřepisoval to jen on a já nebyl aktivní na svém účtu z důvodu toho , že jsem byl více jak tři týdny bez internetu z důvodu stěhování a neschopnosti UPC a toho si byl Nathan dobře vědom. Účty se nemažou automaticky , ale ručně , to Nathan nevěděl že na účet nejvyšší autority by šahat neměl ? Trochu divné , možná až k zamyšlení.
Ichigo
Ichigo
Expert
Expert

Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 09. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  PsychoP Sat Nov 19, 2011 8:54 am

Ichigo napsal:
PsychoP napsal:
Ichigo napsal:Na závěr bych rád poděkoval za sestříhanou a doupravenou konverzaci , kterou zde Nathan zveřejnil ( původně pro pobavení , já se tedy zrovna moc nebavil , ale prostým lidem stačí ke štěstí málo) , dále bych rád poděkoval za smazání mého admin účtu a zamezením mi tak přijít do hry a řešit potíže IG , také mě docela překvapilo vyspělé oznámení mé degradace ( nebylo žádné) , prostě jednoho dne chcete lognout a podívat se jak se ve hře válčí , ale bohužel nejde to , co se dá dělat žíly mi to netrhá , aspoň jsem prozřel a uvědomil si , že se nedá věřit ani lidem , které znáte několik let , kudla do zad docela zamrazila.

Nathane , když už jsem ti psal bylo by slušné aspoň odpovědět , proč byly mé účty smazány a ne dělat z toho hned kovbojku na fóru za mými zády.

Upozornění na změnu pravidel. Včetně poznámky "se zpětnou dobou uplatnění."

U registrací se pak dá najít tento text: "V případě, že Váš účet nebude využíván po dobu déle než 45 dní, bude smazán. To platí pro všechny od hráčů po Administrátora. V případě smazání účtu s postavamy bude majetek zabaven a dán do dražby."

Jasně, nikde nenapsal konkrétně, že někoho zbavil funkce, ale... Co se upgradovala verze, nebyl krom něj online žádný jiný GM. I kdyby tam byli nějací noví hráči, tak ani neví, že se o to krom něj stará ještě někdo.

Na to, aby se panstvo uráčilo se taky někdy objevit a dělat na tom, co již jede, místo vymýšlení dalších šíleností navíc, se čekalo měsíc a půl. Pořád mám pocit, že by stačilo se jen ozvat a ten GM účet je zpátky.

Ano, poskytl jsi základy. My za ně děkujeme. Nikdo nestojí o špatnou krev, ale já se Nathanovu rozhodnutí nedivím. Byl na to sám až příliš dlouho a nikdo další nevypadal, že by se uráčil ještě někdy v dohledné době objevit. Viděl jsem touto cestou padnout spoustu projektů a dost z nich bylo větších než tohle.

BTW: ty tzv. základy tvoří celý shard , to že Nathan tu a tam přepsal číslo nebo písmenko zvládne i dítě ze základky a nepřepisoval to jen on a já nebyl aktivní na svém účtu z důvodu toho , že jsem byl více jak tři týdny bez internetu z důvodu stěhování a neschopnosti UPC a toho si byl Nathan dobře vědom. Účty se nemažou automaticky , ale ručně , to Nathan nevěděl že na účet nejvyšší autority by šahat neměl ? Trochu divné , možná až k zamyšlení.

Kdo je nejvyššší autorita? Ten, který dá dohromady několik lidí, poskytne jim základ, zmizí, když se něco rozjede, tak to překope, když se to znovu rozjede, tak je rozhodnutý to časově náročným způsobem překopat ještě jednou, ale pořád hlásí na všechny strany, že nemá čas se tomu aktivně věnovat? Nebo někdo, kdo u toho, jako s prominutím čurák, sedí, kdykoliv je to jen trochu možné, vymýšlí novou zábavu pro stávající hráče, kteří už roupama neví, co by udělali dál, tráví mrtě času právě těmi jednoduchými změnami čísílek a písmenek, které by zvládl i sedmiletý fakan, jen je těch čísílek a písmenek tak hodně, že u toho sedí hodiny a hodiny v kuse?

Je mi totálně u prdele, že se cítíš uraženě, protože jsi přišel o admin účet. Je mi totálně u prdele, že se vnímáš jako nejvyšší autorita. Momentálně by mě zajímalo, co tě na tom tolik překvapuje.

Ukážu ti to ze svého pohledu... Přijel jsem za svým kamarádem, protože mě požádal o drobnou výpomoc s nějakými webovkami. Nějak se nám povedlo dát dohromady ne zrovna efektivní, leč poměrně efektní menu, přičemž jsem z něj vytáhl, o co se vlastně jedná. Pak jsem se ke hře přidal. Pak se to všechno změnilo. Pak jsem pokračoval. Najednou tam bylo mnohem míň všeho, objevovaly se včetně mě jen 4 postavy a to byla jedna z nich GM. A pak se objeví zpráva, že někdo, kdo na to kdovíjak dlouho nešáhl, protože neměl čas, se rozhodl to všechno překopat. "No, nelíbí se mi to, ale pokud se do toho opravdu spolu s Nathanem pustí, nedá se svítit," řekl jsem si. No a potom, to neuhodneš, se nestalo vůbec nic. Protože ten někdo neměl čas ani na tohle. Pak jsem byl požádán, zda bych nepomohl spawnit svět a já řekl ano, i když mě to nebaví, nemám na to čas, chuť, ani dost energie. Já totiž nemám vizi, jak by měl svět vypadat. Já ten svět chci objevovat. Tenhle je dost drsný. Tenhle je dost plný, ale zároveň prázdný. Je tam spousta potenciálu, je tam spousta věcí, které je možné dělat. Třeba Moriel doslova hýří nápady. Jenže je potřeba někoho, kdo se bude schopný a ochotný do toho pustit a nebude se urážet, že byl ostatními odepsán, protože neexistuje jediný důvod, aby se to nestalo.

Onehdá jsem se taky přidal k jedné tvůrčí akci, kterou vedl týpek tvého ražení. Hlava plná nápadů, lítal od jednoho projektu ke druhému, měl vizí, že by zahltily mozky všech v menším městě. Takže pochopitelně když se tenhle projekt rozjel, tak se vrhl na něco jiného. A pak zase něco jiného. A i když nás tam bylo dost, nikdo neměl koule na to, aby po něm to vedení převzal, protože ta akce byla jen drobností pod mnohem větším projektem, do kterého jsme už takhle valili a doteď valíme většinu volného času. Tady ty koule někdo měl, tak se přestaň cukat a buď se ozvi s tím, že už ten čas máš, nebo se smiř s tím, že o nejvyšší autority, které na vlastní projekty serou a kritizují jediné lidi, kteří pro ně něco dělají, nikdo nestojí.
PsychoP
PsychoP
Pokročilý
Pokročilý

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 10. 11
Age : 35
Location : Brno

http://www.andor.cz

Návrat nahoru Goto down

Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce... Empty Re: Něco pro "zasmání" protože plakat se mi nechce...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru